Gospodarka odpadamiwww.chyrowaski.pl


   Na zaproszenie burmistrza


2 lutego br. burmistrz Andrzej Bytnar gościł w Urzędzie Miejskim w Dukli drużynę chłopców UKS TKKF MOSiR Dukla, którzy w Finale Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym zdobyli złoty medal, a także Gabrielę Drozd finalistkę konkursu plastycznego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. Z uczniami przybyli trenerzy, nauczycielka i rodzice oraz prezes UKS TKKF MOSiR Dukla Stanisław Paszek.

Przypomnę sukcesy mistrzów. W dniach 3-4 grudnia 2016 roku w Łaziskach Górnych odbył się Finał Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. Drużyna UKS TKKF MOSiR Dukla w składzie Szymon Sporek, Michał Olbrycht i Szymon Maciejewski w półfinale i finale pokonała swoich przeciwników 3:0 i wywalczyła Złoty Medal. Burmistrz gratulował młodym mistrzom, którzy dzięki swoim sukcesom rozsławiają nasze miasto i gminę. Jako wyraz uznania podarował zawodnikom okładziny do rakiet tenisa stołowego, dyplomy i drobny upominek. Upominki od burmistrza otrzymali również Piotr i Maja Krukar, którzy mają również swój wkład w ten finał w tenisie stołowym. Podziękowania i taki sam prezent otrzymał również trener Jacek Gałuszka, podziękowania prezes Stanisław Paszek. Dziękujemy za wszystko i liczymy w dalszym ciągu na wsparcie pana burmistrza - powiedział prezes Paszek.

Gabriela Drozd, uczennica klasy III a Szkoły Podstawowej w Dukli 9 grudnia 2016 roku odebrała nagrodę finalisty ogólnopolskiego konkursu plastycznego nt. Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po 2030 roku". Praca Gabrysi po kolejnych eliminacjach dotarła aż na poziom centralny, a nagrodzona praca Gabrysi znalazła się na wystawie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, ponieważ konkurs realizowany był w ramach projektu "Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju współfinansowanego z programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2016 roku". Burmistrz nagrodził Gabrysię dyplomem i zestawem materiałów do malowania.
Z pewnością zostaną przez nią wykorzystane. Na spotkaniu obecna była również wychowawczyni uczennicy Józefa Winnicka-Sawczuk, która zainspirowała swoją uczennicę i przechodziła z nią kolejne etapy rywalizacji i tata Gabrysi.

Burmistrz gratulował uczennicy, uczniom - zawodnikom, życzył aby rozwijali swoje talenty, dziękował trenerowi, nauczycielce i rodzicom, bez których wsparcia byłoby o wiele trudniej. Ja ze swojej strony gratuluje nagrodzonym i tym , którzy przyczynili się do ich sukcesów. Na zakończenie były wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

Więcej zdjęc w galerii...

Krystyna Boczar-Różewicz

[2017-02-03]


Dane Gminy:
Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11
38-450 Dukla
Nr rachunku:
NIP: 684-23-64-450
Regon: 370440531
e-mail: gmina@dukla.pl
Nowe dane Urzędu:
Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11
38-450 Dukla
Nr rachunku:
85 8642 1096 2010 9600 1833 0001
NIP: 684-17-82-033
Regon: 000528244Transgraniczna Informacja Turystyczna

Biblioteka publiczna


Projekty realizowane przez Gminę Dukla

Plany zagospodarowania przestrzennegoCmentarz Komunalny w Dukli


Interaktywna mapa gminy
Zasłużeni dla Dukielszczyzny
Kamera online - Wzgorze 534
GALERIA

Spartakiada 2007
Spartakiada 2006Rejestracja psów
Kącik adopcyjny
© copyright 2006 by UG Dukla,    webmaster: Janusz Krowicki, Andrzej Śliwiński