Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

Oficjalne otwarcie ZS nr 2Najważniejszy w każdym działaniu jest początek

10 września 2010 o godz. 12.00 miało miejsce oficjalne otwarcie Zespołu Szkół nr 2 w Dukli. W uroczystościach wzięli udział m.in. Ks. Dziekan Stanisław Siara, O. Gwardian Krystian Olszewski, Wojewoda Podkarpacki Mirosław Karapyta, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Bogdan Rzońca, Podkarpacki Wicekurator Oświaty Antoni Wydro, Senator Stanisław Piotrowicz, Starosta Krośnieński Jan Juszczak, Burmistrz Gminy Dukla Marek Górak z pracownikami Urzędu, radni powiatowi, Dyrektor Muzeum Historycznego w Dukli Waldemar Półchłopek, przedstawiciele sektora bankowego z Dukli, Prezes GKiM w Dukli Artur Wszołek, mjr SG Jan Grochowski, dyrektorzy szkół z terenu gminy Dukla, radni samorządu dukielskiego.

Uroczystości rozpoczęły się wniesieniem pocztu sztandarowego. Przybyłych gości przywitał dyrektor ZS nr 2 Jan Drajewicz natomiast oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Gminy Dukla Marek Górak, który przez 8 lat sprawował nadzór nad pracami przy budowie obiektu szkolnego.

Ks. Stanisław Siara i o. Gwardian Krystian Olszewski poświecili krzyże, które zostały wręczone delegacjom poszczególnych klas i wniesione do sal lekcyjnych.

Zaproszeni goście, w trakcie przemówienia, podzielili się swoimi przemyśleniami, które skupiały się wokół słów Platona „Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”. Mówili o wychowaniu dzieci i młodzieży w duchu wartości narodowych i tradycji, o wartości krzyża, który stał się w ostatnim czasie motywem debat politycznych i społecznych.Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w naszej galerii...

2010-09-14

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.