Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

"Złote Gody" par małżeńskich z gminy Dukla

We wtorek 1 marca br. burmistrz gminy Dukla Marek Górak i przewodniczący Rady Miejskiej w Dukli Andrzej Dziedzic wręczyli medale za długoletnie pozycie małżeńskie 38. parom z gminy Dukla.

Uroczystość "Złotych Godów" rozpoczęto mszą świętą w kościele farnym w Dukli, którą odprawiali ks. Stanisław Siara i ks. Stanisław Kogut. Ceremonia wręczenia Jubilatom medali przez burmistrza gminy Dukla Marka Góraka i przewodniczącego Rady Miejskiej w Dukli Andrzeja Dziedzica, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odbyła sie w Muzeum Historycznym - Pałac w Dukli. Każda para małżeńska otrzymała życzenia i medal. Po uroczystości medalowej ceremonii wzniesiono toast za zdrowie, pomyślność i szczęście par małżeńskich, które przeżyły z sobą pięćdziesiąt i więcej lat. Jubilatom odśpiewano " Sto lat " . Zespół "Szarotka" działający przy Ośrodku Kultury w Dukli swoim występem uświetnił uroczystości jubileuszowe. A wspólny obiad zakończył uroczystości.

Odznaczeni medalem za długoletnie pożycie małżeńskie: Janina i Władysław Baranowie z Lipowicy, Helena i Marian Bekowie z Wietrzna, Janina i Alfred Belczykowie z Teodorówki, Elżbieta i Stanisław Belczykowie z Cergowej, Władysława i Henryk Bocheńscy z Dukli, Helena i Wilhelm Bogaczowie z Równego, Rozalia i Baldwin Bożętkowie z Głojsc, Czesława i Józef Chłapowie z Jasionki, Krystyna i Stanisław Chłapowie z Jasionki, Stanisława i Józef Czajowie z Łęk Dukielskich, Maria i Adam Drozdowie z Cergowej, Danuta i Feliks Dróbkowie z Równego, Genowefa i Julian Durałowie z Głojsc, Maria i Stanisław Farbańcowie z Jasionki, Anastazja i Teodor Feszowie z Barwinka, Anna i Jan Gabłowie z Tylawy, Janina i Albin Głodowie z Cergowej, Halina i Stanisław Gromkowie z Teodorówki, Maria i Jan Kalitowie z Iwli, Irena i Stanisław Karolakowie z Dukli, Henryka i Edward Kędrowie z Łęk Dukielskich, Helena i Franciszek Kogutowie z Cergowej, Helena i Stanisław Kopcowie z Mszany, Janina i Fryderyk Korzeniowie z Teodorówki, Zofia i Jan Muchowie z Łęk Dukielskich, Czesława i Tadeusz Muchowie z Iwli, Jadwiga i Stanisław Nawroccy z Wietrzna, Wanda i Zygmunt Patlowie z Równego, Anna i Ferdynand Sabatowie z Nadola, Bronisława i Leopold Sobotowie z Tylawy, Paulina i Błażej Szczurkowie z lwli, Janina i Władysław Szczurkowie z Jasionki, Amalia i Bronisław Szpakowie z Równego, Helena i Marian Szydłowie z Wietrzna, Michalina i Edward Twardzikowie z Trzciany, Stanisława i Tadeusz Wierdakowie z Łęk Dukielskich, Czesława i Teodor Woźniakowie z Głojsc, Janina i Stanisław Wróblowie z Jasionki, Krystyna i Alojzy Żurowscy z Nadola.

Z okazji Złotych Godów życzymy wszystkim Jubilatom, aby nadal szli przez życie z dobrocią w sercu. Bądźcie szczęśliwi i miejcie wokół siebie ludzi, których kochacie. Życzymy pociechy z dzieci, wnuków, prawnuków oraz wszystkiego co daje szczęście.

Krystyna Boczar-Różewicz2011-03-03

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.