Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

baner-dustaw

baner-mpolski

ENFORMATIC SP. Z O.O. KOŃCZY PROJEKT BUDOWY SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ Z PROGRAMU OPERACYJNEGO POLSKA CYFROWA

Szanowni Państwo,

Miło nam jest poinformować, że inwestycja budowy sieci światłowodowej na terenie wybranych miejscowości powiatu krośnieńskiego w ramach działania 1.1 . Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa realizowanego przez naszą firmę ENFORMATIC Sp. z o.o. znajduje się na końcowym etapie, dzięki czemu w regionie już niebawem pojawią się możliwości nawiązania współpracy w zakresie świadczenia usług tj. Internet, telewizja, telefon.

Nasza sieć światłowodowa została zainstalowana w miejscowościach tj. Cergowa, Jasionka, Teodorówka, Iwla, Chyrowa, Wola Niżna, Lubatowa czy Daliowa. Tym samym, pragniemy zdementować pogłoski o problemach technicznych firmy Enformatic sp. z o.o.

Pogłoski dotyczące rzekomego przejęcia  naszego projektu przez innego operatora również są fałszywe. Pragniemy zaznaczyć, iż nie istnieją żadne przeciwskazania do ukończenia projektu budowy sieci światłowodowej w ramach wspomnianego projektu.

Jednocześnie tą drogą chcemy przekazać informacje, że w najbliższym czasie na terenie gminy Dukla będą prowadzone prace montażowe mające na celu połączenia już istniejących odcinków sieci i podania  sygnału.  Równolegle,  zbierane będą zgody właścicieli działek na wykonanie przyłączy pod konkretne punkty adresowe co w przyszłości umożliwi podłączenie odbiorców do naszej sieci.

Termin oddania sieci do eksploatacji i rozpoczęcie świadczenia usług planujemy na 01.09.2018r

Z poważaniem

Prezes Firmy Enformatic Sp. z o.o.

Andrzej Kraska

2018-06-15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.