O mój rozmarynie...

11 listopada o godzinie o godz. 15.00 w klasztorze OO. Bernardynów w Dukli odprawiona została msza św. za Ojczyznę. Po niej Stowarzyszenie Stetl Dukla, Ośrodek Kultury w Dukli, Chór "Musica" z Łęk Dukielskich, a także gospodarz sanktuarium kustosz o. Micheasz Okoński zaprosili uczestników mszy św. na patriotyczne śpiewanie. Chór "Musica" przy akompaniamencie nauczyciela muzyki i kierownika chóru Andrzeja Aszlara przy pomocy Drużyny Harcerskiej "Watra" z ZSP w Równem i przybyłych na śpiewanie zaśpiewał dwadzieścia najpopularniejszych pieśni patriotycznych.

Stowarzyszenie Sztetl jako główny organizator zadbało o to aby wszyscy uczestniczy otrzymali śpiewniki i plakietki z godłem.

Organizatorzy dziękują o. Micheaszowi Okońskiemu za udostępnienie kościoła do realizacji wspólnego patriotycznego śpiewania.

Więcej zdjęć w galerii

2012-11-15