Operetka na scenie OK

8 marca 2014 na deskach naszej kameralnej dukielskiej sceny gościliśmy artystów scen lubelskich. W Dniu Kobiet usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni, arie, duety miłosne, największych kompozytorów operetkowych i musicali świata - jednym słowem USTA MILCZĄ DUSZA SPIEWA. Przez ponad godzinę artyści: BOGUSŁAWA MATYS-sopran, HUBERT ŚWIECA -tenor, MAREK SERWETA-fortepian, pięknym śpiewem, sopranem i tenorem oraz tańcem i anegdotą umilali czas w programie pt. "Zaczarowana Operetka". Usłyszeliśmy m.in: utwory z operetki Księżniczka Czardasza, Graj Cyganie z operetki Hrabina Marica Kalmana, "Arię ze Śmiechem" z operetki Pericola Offenbacha, "Brunetki Blondynki" z repertuaru Janka Kiepury, "Przetańczyć całą noc" z musicalu My Fair Lady Loeve, "Usta Milczą Dusza Śpiewa" z operetki Wesoła Wdówka, F. Lehara, "Wielka Sława to Żart" z operetki Baron Cygański Johana Straussa. Koncert został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność co niezmiernie cieszy organizatora.

2014-03-13