I Gminny Konkurs Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej

"I love you", "Ich liebe Dich" to słowa, jakie najczęściej można było przeczytać na obcojęzycznych kartkach walentynkowych, które wykonali uczniowie z siedmiu szkół (Dukli, Równego, Wietrzna, Tylawy, Głojsc, Łęk Dukielskich i Iwli) na I Gminny Konkurs Obcojęzycznej Kartki Walentynkowej, jaki zorganizowali nauczyciele języków obcych Szkoły Podstawowej w Iwli ( pani M. Szczęch oraz pani J. Walczak). Przedmiotem konkursu było wykonanie kartki walentynkowej i napisanie samodzielnie tekstu życzeń w j. angielskim lub j. niemieckim. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo ciekawych prac. Uczniowie wykazali się nie tylko dużymi zdolnościami plastycznymi, ale także pomysłowością i oryginalnością. Jury wzięło pod uwagę techniki wykonania, wkład pracy, staranność oraz przede wszystkim poprawność gramatyczną zaprezentowanych tekstów obcojęzycznych.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 29 lutego br. w Szkole Podstawowej w Iwli. Nagrodzonym oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kat. SZKOŁA PODSTAWOWA ( I-III )

Bartłomiej Dębiec kl. III SP Wietrzno - 1. miejsce, Julia Gołąbek kl. I SP Głojsce - 2., Katarzyna Dubiel kl. III SP Iwla - 3. , Karolina Gruszka kl. I SP Głojsce i Sara Woźniak kl. I SP Iwla - wyróżnienie

Kat. SZKOŁA PODSTAWOWA ( IV-VI )

Dominik Wilk kl. IV SP Równe - 1. miejsce, Karolina Szczurek kl. V ZS nr 1 Dukla - 2., Diana Nowak kl. VI SP Iwla - 3., Agnieszka Wróbel kl. V SP Iwla - wyróżnienie

Kat. GIMNAZJUM ( I-III )

Kamila Czarnawska kl. II Gimnazjum Iwla - 1. miejsce, Marzena Głód kl. II Gimnazjum Równe - 2., Diana Ulijaszyk kl. II Gimnazjum Równe - 3., Natalia Nowak kl. III Gimnazjum Głojsce, Aleksandra Janas i Arleta Urbańska kl. II Gimnazjum Iwla - wyróżnienie.

2012-03-08