Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca 2013 roku.

Zachęcamy do głosowania w XIII plebiscycie na najpopularniejszego sportowca, trenera i działacza powiatu krośnieńskiego 2013 roku

Z Gminy Dukla o tytuły ubiegają się:

W kategorii SPORTOWCY:

15. Karol Moszczyński (Przełęcz PPMD Dukla, piłka nożna) - lider drużyny juniorów, swoją postawą na boisku przyczynił się do awansu drużyny do Podkarpackiej I Ligi Juniorów. Jest utalentowanym zawodnikiem oraz tytanem pracy. Ma za sobą także występy w drużynie seniorskiej w podkarpackiej IV lidze.

18. Piotr Pietruszka (Przełęcz PPMD Dukla, piłka nożna) - zawodnik seniorskiej drużyny występującej w IV lidze, mający za sobą występy w Stali Mielec, gdzie szkolił się w drużynach młodzieżowych tego klubu. Grę na bardzo dobrym poziomie łączy z pracą szkoleniową w klubie. Jest trenerem juniorów młodszych występujących w Podkarpackiej I Lidze. Jest zawodnikiem niezwykle pracowitym, pewnym zawodnikiem dukielskiej defensywy. Zarówno jego praca i gra jest wysoko oceniana.

W kategorii TRENERZY:

4.Bogdan Maciejewski (UKS TKKF MOSiR Dukla, tenis stołowy) - trener drużyn UKS TKKF MOSiR Dukla i niezrzeszonej grupy rozgrywkowej, której zawodnicy wygrywają liczne turnieje gminne i powiatowe. Pierwszy zespół awansował w sezonie 2012/13 do II ligi. Jego zawodnicy osiągali sukcesy. Hubert Kopczyk z pierwszą drużyną awansował do II ligi, wicemistrz Podkarpacia kadetów w grze indywidualnej i deblowej, uczestnik wszystkich ogólnopolskich turniejów kadetów, 10. zawodnik finału Ogólnopolskiej Gimnazjady, 9. w mistrzostwach Polski kadetów i 1. w I Grand Prix Podkarpacia Juniorów. Szymon Maciejewski wygrał I Grand Prix Skrzatów i zajął 1. miejsce w wojewódzkim turnieju dzieci (rocznik 2006). Michał Olbrycht zajął 1. miejsce w wojewódzkim turnieju dzieci (rocznik 2004).

W kategorii DZIAŁACZE:

6. Stanisław Paszek (UKS TKKF MOSiR Dukla) - prezes klubu zrzeszającego ponad 60 zawodników, grających w trzech drużynach ligowych. W sezonie 2012/2013 pierwsza drużyna awansowała do II ligi. Propagator tenisa stołowego w gminie Dukla i organizator turniejów tenisa stołowego.

Głosowanie potrwa do 5 lutego 2014 roku, a laureatów poznamy podczas wielkiego finału 20 lutego 2014 roku w Jaśliskach.

Głosować można tylko na oryginalnych kuponach zamieszczanych w "Nowym Podkarpaciu" i "Naszym Powiecie" oraz tylko na nominowanych kandydatów do plebiscytu (inne nazwiska nie będą uwzględniane), a także poprzez sms-y.

UWAGA! Cyfra przy personaliach każdego kandydata oznacza jego numer w głosowaniu sms-owym.

Zasady głosowania sms-ami (do 5 lutego 2014 r. do godz. 24.00)

Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery PKS i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności. Następnie, też po przecinku lub kropce, wpisujemy literę T i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego trenera. Także po przecinku lub kropce wpisujemy literę D i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego działacza. Wielkość liter nie ma znaczenia.
Uwaga wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Liczby muszą być oddzielone przecinkami lub kropkami. Przykładowy sms: PKS7,24,21,11,6,T6,D9
W przypadku nie zagłosowania na 5 różnych sportowców oraz trenera i działacza głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet.
SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a: 1,23 zł z VAT).
W razie problemów prosimy o kontakt z redakcją tel. 13 43-219-05 lub email: redakcja@podkarpacie.media.pl

Ĺšródło: www.powiat.krosno.pl

2014-01-07