Życzenia dla strażaków

Z okazji Dnia Strażaka wszystkim Druhnom i Druhom Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnych  z gminy Dukla składamy serdeczne podziękowania za ofiarność, odwagę i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków oraz za poświęcenie w ochronie zdrowia, życia i dobytku naszych mieszkańców. Ostatni rok był czasem wielkiej próby dla strażaków. Zarówno państwowa, jak i ochotnicza straż pożarna od początku zaangażowały się w niesienie pomocy w czasie pandemii. Bardzo za to dziękujemy.

Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym oraz nieustającej opieki Świętego Floriana dla Was i Waszych Rodzin. Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą dla Was zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Dukli

Mariusz Folcik