Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje

baner-dustaw

baner-mpolski

Udana inauguracja IV ligi siatkówki w Dukli

Od zwycięstwa 3-0 nad zespołem TKF ITS Anilana II Rakszawa siatkarze SKS Dukla rozpoczęli rywalizację w IV lidze siatkówki w sezonie 2011/2012. Mecz inauguracyjny odbył w sobotę 8 października w hali MOSiR w Dukli przy pełnej i wspaniale dopingującej publiczności.. Od samego początku mecz rozgrywał się pod dyktando gospodarzy.

Siatkarze SKS spokojnie rozpoczęli spotkanie. Od początku seta wypracowali sobie kilkupunktową przewagę i kontrolując przebieg spotkania powiększali przewagę by wygrać seta do 14.

W drugiej odsłonie było już znacznie więcej emocji. Mocny początek i kilkupunktowa przewaga. Od tego momentu w drużynie SKS Dukla widać był dużo nerwowości i niezdecydowania. Goście wykorzystując to doprowadzili do remisu a nawet wyszli na dwupunktowe prowadzenie. Odpowiednia reakcja trenera przyczyniła się do odwrócenia losów tego seta., Mimo dramaturgii w końcówce seta, jaką zafundowali nam zawodnicy SKS set został rozstrzygnięty do 23 na naszą korzyść.

III set podobny przebieg do drugiego; dobry początek, przewaga kilkupunktowa, kontrola, nerwowość w końcówce seta i wygrana do 22.

Inauguracja sezonu 2011/2012 była bardzo udana - liczna publiczność (około 200 osób), wspaniały doping i dobra gra.

Kolejne dwa mecze nasi siatkarze rozegrają na wyjeździe z w Białobrzegach (k. Łańcuta) i w Błażowej.

Natomiast u siebie zagramy 29 października (sobota) z UKS Tęcza Sędziszów Małopolski.