SKS Dukla zwycięzcą turnieju

21 maja 2011r. w jedlickiej hali widowiskowo - sportowej odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Zrzeszenia LZS. Turniej ten organizowany jest corocznie na zakończenie rozgrywek Krośnieńskiej i Brzozowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Do udziału w turnieju zostały zaproszone po dwie najlepsze drużyny z Ligi Krośnieńskiej i Ligi Brzozowskiej. Powiat krośnieński reprezentowały zespoły z Dukli i Chorkówki natomiast Powiat Brzozów - Izdebki i Humniska. Rozgrywki prowadzone były systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów.

Zwyciężyła drużyna z Siatkarskiego Klubu Sportowego "Dukla" wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęli siatkarze z Humnisk, trzecie miejsce przypadło dla Volley Izdebki, a czwarte zajął Sokół Chorkówka.

Drużyna SKS Dukla wystąpiła w następującym składzie:
Maciej Chłap, Konrad Piróg, Dominik Piróg, Marcin Milan, Damian Wiernusz, Paweł Michalak, Artur Śliwiński, Robert Rąpała, Jerzy Górka.

Przypomnę, iż siatkarze SKS "Dukla" w tym roku zdobyli:

- wicemistrzostwo Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki,
- wygrali eliminacje do Amatorskiej Plusligi,
- zwyciężyli w podkarpackich rozgrywkach ligowych Amatorskiej PlusLigi, i reprezentować będą Województwo Podkarpackie w Półfinałach Amatorskiej PlusLigi, które odbędą się 18 czerwca w Warszawie.

/ZeL/

2011-06-14