Głosuj na sportowców, działacza i trenera z Gminy Dukla!

Starostwo Powiatowe w Krośnie przy współpracy 9 gmin powiatu krośnieńskiego organizuje po raz dwunasty plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, działacza i trenera powiatu. O zaszczytny tytuł powalczy 24 sportowców , 9 działaczy i 9 trenerów. Głosowanie potrwa do 31 stycznia 2013 roku, a laureatów poznamy podczas finału 12 lutego 2013 roku w Iwoniczu.

Serdecznie zapraszamy do głosowania na sportowców, działacza i trenera z terenu Gminy Dukla, którzy zostali zgłoszeni do plebiscytu!

W kategorii:

"DZIAŁACZ" - Wiesław Jakieła ( KS Przełęcz Dukla, prezes klubu)

"SPORTOWIEC"- Krystian Walczak - uczeń LO w Dukli( Przełęcz Dukla, piłka nożna), Łukasz Śliwiński (Przełęcz Dukla, piłka nożna)

"TRENER" Robert Rąpała( trener siatkarzy )

Głosować będzie można tylko na oryginalnych kuponach zamieszczanych w "Nowym Podkarpaciu" i "Naszym Powiecie", a także poprzez sms-y.

Głosowanie trwa do 31 stycznia 2013 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Zasady głosowania sms-ami (do 31 stycznia 2013 r. do godz. 24.00)

Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery PKS i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności. Następnie, też po przecinku lub kropce, wpisujemy literę T i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego trenera. Także po przecinku lub kropce wpisujemy literę D i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego działacza. Wielkość liter nie ma znaczenia. Uwaga wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Liczby muszą być oddzielone przecinkami lub kropkami. Przykładowy sms: PKS7,24,21,11,6,T6,D9 W przypadku nie zagłosowania na 5 różnych sportowców oraz trenera i działacza głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet. SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a: 1,23 zł z VAT).

W razie problemów prosimy o kontakt z redakcją tel. 13 43-219-05 lub email: redakcja@podkarpacie.media.pl

Szczegóły plebiscytu na www.powiat.krosno.pl

bpudło