IV liga siatkówki męskiej zagości w DUKLI

Są młodzi i mają marzenia. Mimo młodego wieku, mogą się pochwalić osiągnięciami siatkarskimi. Siatkarze SKS "DUKLA", wystartują w sezonie siatkarskim 2011/2012 w IV lidze.

Ich przygotowania do sezonu, w którym zadebiutują na IV-ligowych parkietach, to jak na razie bardzo pracowite i żmudne godziny spędzone na siłowni i hali treningów oraz sparingi z wymagającymi III ligowymi drużynami. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować się do startu w nowym sezonie. Taka praca powinna zaprocentować, choć w pierwszych meczach może być różnie, przekonuje trener Siatkarskiego Klubu Sportowego "DUKLA".
Do tej pory, mimo licznych sukcesów, siatkarze z Dukli nie mieli większych możliwości zmierzenia swoich umiejętności z innymi drużynami, grającymi na poziomie ligowym. Grali wyłącznie mecze w Amatorskiej Powiatowej Lidze Siatkówki oraz w Amatorskiej PlusLidze, w których to spisywali się bardzo dobrze. Stąd też pomysł, aby zgłosić swój sportowy akces do rywalizacji w IV lidze Podkarpackiej.
Dzięki zaangażowaniu zawodników i działaczy, wsparciu osób prywatnych, instytucji a także przychylności Gminy Dukla oraz Dyrektora MOSiR w Dukli, gdzie zawodnicy mogą trenować, udało się tę sekcje powołać do życia. Od roku regularnie chłopcy się spotykają i trenują, pod okiem trenera Roberta Rąpały, spokojnie przygotowując się do startu w IV-to ligowych rozgrywkach siatkówki męskiej.
Po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym i zauważalnym wzroście jakości gry naszych zawodników, z optymizmem oczekujemy rozpoczęcia rozgrywek ligowych.
Mamy nadzieję, że znajdzie się również sponsor dla siatkarzy, bo warto pomagać i wspierać takie inicjatywy.
Już dziś zapraszamy na inaugurację rozgrywek IV ligi siatkówki mężczyzn w Dukli, która odbędzie się 8 października 2011r. w hali MOSiR przy ul. Armii Krajowej 1A.
W pierwszym meczu siatkarze SKS DUKLA zmierzą się z drużyną TKF ITS ANILANA Rakszawa II. Początek spotkania o godzinie 18:00.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

/Zel/