Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje

baner-dustaw

baner-mpolski

Wygrana w Przemyślu

Drugie spotkanie grupy finałowej IV Ligi zakończyło sie sukcesem SKS Dukla, którzy pokonali w Przemyślu tamtejszy zespół ChSKFMS 3:0. W zespole SKS Dukla dobrze zafunkcjonowały wszystkie elementy gry - przyjęcie, obrona i atak. Brawa należą się całej drużynie. Bardzo dobre spotkanie mieli rozgrywający Konrad Piróg oraz skrzydłowi Maciej Chłap i Szczepan Jakieła, których atomowe ataki były nie do zatrzymania.

Mecz rozpoczął się w sposób wymarzony dla SKS, bo nasza ekipa prowadziła 7:1. Tak wysokie prowadzenie na początku seta, to efekt bardzo dobrej i trudnej zagrywki rozgrywającego Konrada Piroga; gospodarze nie mogli sobie z tym poradzić. W drugiej połowie seta dobrze dysponowany nasz rozgrywający popisał się efektowną kiwką i SKS wyszedł na prowadzenie 17:10. Prowadzenia tego ekipa z Dukli nie oddała już do końca seta wygrywając go do 21.

Drugi set rozpoczął się od gry punkt za punkt. Z upływem czasu nasi zawodnicy wypracowali sobie pięciopunktową przewagę (17:12). Od tego momentu w szeregi SKS wkradło się lekkie rozluźnienie a gospodarze znacznie poprawili swoja grę, niwelując tym sposobem stratę do dwóch punktów (19:17). Końcówka seta należała jednak do naszych zawodników, którzy do końca kontrolowali przebieg gry, a udany blok Konrada Piroga zapewnił naszej ekipie wygranie seta do 22.

W trzecim secie rozgorzała walka na całego. Praktycznie cały set grano punkt za punkt. Żadnej z drużyn nie udawało się odskoczyć od rywala choćby na dwa punkty. Przy stanie 24:23 dla SKS piłkę otrzymał Szczepan Jakieła, który mocnym atakiem z prawego skrzydła zdobył 25-ty punkt. Tym sposobem wygrywamy seta do 23 oraz cały mecz 3:0.

ChSKFMS Przemyśl - SKS Dukla 0-3 (21/25, 22/25, 23/25)

Sędziowali: D. Babiarz, M. Zięzio, M. Paszko

SKS Dukla: M. Chłap, K. Piróg, Sz. Jakieła, Z. Mosoń, B. Jerzyk, D. Wierusz, M. Milan, oraz M. Okarma, R. Sikora, A. Śliwiński.

Na kolejny mecz grupy finałowej zawodnicy SKS Dukla udadzą się 3 marca do ŻOŁYNI.

Wyniki pozostałych spotkań, jak i tabelę grupy finałowej można zobaczyć na stronie www.sks.dukla.pl zakładka: grupa finałowa.