Dzień Otwarty w dukielskim liceum

27 kwietnia br. Liceum Ogólnokształcące w Dukli zorganizowało Dzień Otwarty, aby zachęcić potencjalnych uczniów do wyboru szkoły. Można było sie zapoznać z ofertą edukacyjną szkoły, która ma wieloletnie tradycje i grono absolwentów, którzy zajmowali i zajmują wysokie stanowiska w Polsce, a nawet i poza jej granicami. Poza rozbudowaną infrastrukturą posiada dobrze przygotowana kadrę.

W tym dniu odbyło sie także podpisanie umów pomiędzy Wyższą Szkołą Prawa i Administracji w Przemyślu, w imieniu której stosowną umowę podpisał prorektor dr Krzysztof Eckhardt. Podpisano także umowy z służbami mundurowymi: 21. Batalionem Logistycznym 21. Brygady Strzelców Podhalańskich, Bieszczadzkim Oddziałem Straży Granicznej, Komendą Miejską Policji, Państwową Strażą Pożarną w Krośnie, Samodzielnym Publicznym Pogotowiem Ratunkowym, Nadleśnictwem w Dukli oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Dukli. Podpisanie umów z Wyższą Szkołą Prawa i Administracji w Przemyślu i służbami mundurowymi ma na celu umożliwienie kontynuacji nauki absolwentom, a także stanowią potencjalne miejsca pracy absolwentów. W imieniu szkoły umowy podpisywał dyrektor Jan Drajewicz. W uroczystościach uczestniczyło wielu zaproszonych gości. Gminę Dukla reprezentowali burmistrz Dukli Marek Górak i skarbnik Gminy Dukla Elżbieta Wróbel. Uroczystość podpisania odbyła się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli.

W tym dniu odbyło sie także uroczyste pożegnanie uczniów III klasy Liceum Ogólnokształcącego w Dukli, którzy w maju i czerwcu zmierzą sie z egzaminem maturalnym. Życzymy połamania piór.

Uroczystość śledziły kamery Telewizji Rzeszów.

Zdjęcia z uroczystości znajdzicie Państwo w galerii Wydarzenia...

Tekst i foto: kbr

2012-05-08