Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje

baner-dustaw

baner-mpolski

O Puchar Prezesa

10 września 2011 r. w hali sportowej MOSiR w Dukli odbył się Turniej o Puchar Prezesa Siatkarskiego Klubu Sportowego "Dukla". Turniej zorganizowany był po raz pierwszy przez SKS "Dukla" i MOSiR w Dukli.
Wzięły w nim udział cztery drużyny: III ligowe: TSV Mansard Sanok, MKS MOSiR Jasło i LKS Brzozovia MOSiR Brzozów i beniaminek IV ligi - SKS "Dukla". Rozgrywki prowadzone były systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów. Zwyciężyła drużyna TVS Mansard Sanok, która w poprzednim sezonie ligowym w III lidze zajmowała 6. miejsce, drugie miejsce zajęli siatkarze z Dukli, trzecie siatkarze z Brzozowa, którzy w ubiegłorocznym sezonie ligowym zajmowali w III lidze 4. miejsce. Czwarte miejsce zajęli siatkarze z Jasła, w biegłym sezonie ligowym zajmowali w III lidze 5. miejsce. Nie liczyliśmy, że będziemy aż tak wysoko w turnieju, bo przeciwnicy to drużyny III ligowe. Chodziło nam o sprawdzenie się. Jako trener SKS Dukla jestem zadowolony - powiedział Robert Rąpała.
Wyniki spotkań:

1. MKS MOSiR Jasło - SKS Dukla - 0:2 (21:25, 19:25)
  2. TSV Mansard Sanok - LKS Brzozowia Brzozów - 2:0 (25:17, 25:22)
  3. SKS Dukla - LKS Brzozovia Brzozów - 0:2 (23:35, 21:25)
  4. MKS MOSiR Jasło - TSV Mansard Sanok - 0:2 (21:25, 22:25)
  5. TSV Sanok - SKS Dukla - 1:2 (21:25, 25:21, 13:15)
  6. LKS Brzozovia - MKS MOSiR Jasło - 1:2 (25:12, 18:25, 11:15)

Kolejność miejsc w turnieju z punktacją:

1. TSV Mansard Sanok - 4 pkt., 5/2 - 1. miejsce
  2. SKS "Dukla" - 4 pkt., 4/3- 2. miejsce
  3. LKS Brzozovia Brzozów - 2 pkt., 3/4 - 3. miejsce
  4. MKS MOSiR Jasło - 2 pkt., 2/5 - 4. miejsce.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Podulka z LKS Brzozovia MOSiR Brzozów. Turniej sędziowali: Artur Paczkowski i Jan Dembiczak. Sędziami liniowymi były: Magdalena Jurczyk, Sylwia Belczyk, Magdalena Belczyk, Adriana Stepek. Miss Dni Dukli 2009 Wioletta Madej i Ewelina Moszczyńska pełniły funkcje sekretarzy turnieju. Uczestniczące w turnieju drużyny otrzymały statuetki i dyplomy ufundowane zostały przez prezesa SKS Dukla, albumy i książki przez burmistrza Gminy Dukla. Wszyscy zawodnicy bioracy udział w turnieju otrzymali gadżety promujące gminę Dukla. Nadgrody wręczali prezes SKS Zenon Leńczy, dyrektor MOSiR w Dukli Michał Szopa i Krystyna Boczar-Rózewicz - gł. specjalista ds. promocji.