Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała też w Równem!

8 stycznia 2012 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy "grała" w Polsce po raz dwudziesty, a w ZSP w Równem po raz czternasty. W tym roku nasza szkoła mieściła jeden ze sztabów WOŚP. Ogólnie w zbiórce brało udział 14 wolontariuszy, którzy kwestowali w całej miejscowości. Byli to: Justyna Bek, Dorota Penar, Klaudia Wiśniewska, Weronika Błon, Paulina Podlaszczak, Kamil Kluk, Adrianna Szczepanik, Paulina Dudzik, Maksymilian Długosz, Paweł Patla, Aleksandra Knapik, Diana Ulijaszyk, Hubert Dołęgowski i Karol Patla. Opiekunami byli p. Marzena Rygiel - szkolny koordynator akcji oraz panie Beata Bek, Aneta Cyran i Anna Słyś.

Zebrano łącznie 1714,42 zł !!!!!! Mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej!!!

Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom, ofiarodawcom oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację WOŚP w naszej szkole! Zaangażowanie tak wielu ludzi w tę charytatywną akcję jest niezbitym dowodem na to, że istnieją jeszcze ludzie o wielkich sercach.

Aneta Cyran

2012-01-16