Pieniądze do wzięcia

IKEA (INKGA Group), właściciel spółki Inwestycje Wiatr-Projekt i lokalnej farmy wiatrowej Łęki Dukielskie, ogłasza nabór wniosków do programu wsparcia lokalnych społeczności. Nadsyłane projekty powinny dotyczyć lokalnych zadań z zakresu ekologii, problemów dzieci i młodzieży. Wspierane projekty powinny charakteryzować się prostotą i swoim zasięgiem obejmować jak największą społeczność. Zarząd spółki Inwestycje Wiatr-Projekt, zadecyduje które projekty będą zaakceptowane. Wnioski powinny zawierać pełną nazwę podmiotu wnioskującego, osobę kontaktową, adres pocztowy, adres emailowy, numer telefonu, a także opisy planowanego / realizowanego przedsięwzięcia i sposobu w jaki dotacje zostaną użyte.

W celu uzyskania formularza wniosku lub przesłania wypełnionej aplikacji należy skontaktować się z projekty@martifer.com.

Wnioski proszę przesyłać do 30 kwietnia 2021r.

2021-03-10