Rywalizowali na stoku

20 stycznia br. na stacji narciarskiej w Chyrowej odbyły się Gminne Zwody w Narciarstwie Alpejskim. W rozgrywanych zawodach w czterech kategoriach wiekowych w konkurencji slalom gigant wzięło udział 253 zawodników ze wszystkich szkół gminy Dukla.

Każdy zawodnik miał tylko jedną szansę (jeden przejazd), zatem nie było możliwości ewentualnego poprawienia czasu przejazdu. Najszybszym - NAJLEPSZYM zawodnikiem tegorocznych zmagań ze stokiem okazał się Jakub Krajmas (czas przejazdu 0:27:21) z Zespołu Szkół Publicznych w Dukli. Organizatorem zawodów byli Ośrodek Kultury w Dukli wspólnie ze stacją narciarską "Chyrowa - Ski" i J&J Jarząbek. Zawodnicy stający na podium otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary ufundowane przez Ośrodek Kultury, karnety na wyciąg ufundowane przez "Chyrowa - ski" natomiast firma J&J Jarząbek - szkoła narciarska - ufundowała telefony komórkowe.

Wyniki konkursku w pliku PDF

2010-01-25