Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje

baner-dustaw

baner-mpolski

4:2 dla księży

11 czerwca o godzinie 16.00 rozpoczął się mecz towarzyski księża - samorządowcy. Rozegrany został na nowym stadionie ze sztuczną murawą przy ulicy ks. Typrowicza. Pierwsze 5 minut zdecydowanie należało do drużyny samorządowców, dowodem czego była strzelona bramka. W pierwszej połowie doszło do zmian zawodników w drużynie samorządowców - wydawało się, że na boisku jest ich jakby więcej co i tak nie dawało im przewagi. Aura nie sprzyjała zawodnikom, przez cały mecz padał deszcz, co z pewnością przesądziło o frekwencji kibiców i ostatecznie o wyniku meczu. Drużyna księży grała ze zdecydowaną przewagą techniczną, a mecz był coraz bardziej emocjonujący, gdyż księża strzelali kolejne bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny księży (jednak wynik nie był tu najważniejszy). Sędzią głównym meczu był Jan Dembiczak. Po wręczeniu pucharów i wykonaniu pamiątkowych fotografii Ośrodek Kultury, który był organizatorem imprezy zaprosił wszystkich na kiełbaskę z grila i "napój chłodzący". Impreza przebiegała w miłej sportowej atmosferze.

Dziękujemy gościom za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku.