Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

baner-dustaw

baner-mpolski

Oddaj swój głos w Plebiscycie

Głosuj na sportowców i działacza z Gminy Dukla w XVII plebiscycie na najpopularniejszych sportowców, trenerów i działaczy powiatu krośnieńskiego w 2017 roku

W gronie sportowców i działaczy biorących udział w XVII plebiscycie na najpopularniejszego sportowca, działacza i trenera powiatu krośnieńskiego znalazło się 4 osoby z Gminy Dukla: Dominika Gosztyła (MTB MOSiR Dukla, kolarstwo) - czołowa zawodniczka sekcji w dukielskim klubie, Maciej Mierzejewski (Przełęcz Dukla, piłka nożna), Jacek Szczurek (MTB MOSiR Dukla, kolarstwo górskie) - czołowy zawodnik sekcji rowerowej dukielskiego klubu oraz działacz Marek Sawczuk (Karate Kyokushin IKO Dukla) - instruktor karate, rekreacji ruchowej - samoobrony i nordic walking.

Zachęcam do głosowania na ww. osoby, które dzięki swojemu zapałowi, determinacji realizują swoje sportowe aspiracje.

Głosować można tylko na oryginalnych kuponach (kserowane zostaną wyrzucone do kosza) zamieszczanych w „Nowym Podkarpaciu” oraz tylko na nominowanych kandydatów do plebiscytu (inne nazwiska nie będą uwzględniane), a także poprzez sms-y.

Regulamin plebiscytu i zasady głosowania zamieszczony jest na stronie www.powiat.krosno.pl  Kupony przyjmowane są do 1 lutego 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego, można też przynosić osobiście do redakcji). Cyfra przy personaliach każdego kandydata oznacza jego numer w głosowaniu sms-owym. Laureaci zostaną uhonorowani statuetkami Finałowa gala odbędzie się 15 lutego w Świerzowej Polskiej.

Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery SPK i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności. Następnie, też po przecinku lub kropce, wpisujemy literę T i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego trenera. Także po przecinku lub kropce wpisujemy literę D i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego działacza. Wielkość liter nie ma znaczenia. Uwaga wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Liczby muszą być oddzielone przecinkami lub kropkami. Przykładowy sms: SPK11,7,25,16,1,T3,D4
W przypadku nie zagłosowania na 5 różnych sportowców oraz trenera i działacza głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet.
SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a: 1,23 zł z VAT).
W razie problemów prosimy o kontakt z redakcją tel. 13 43-219-05 lub email: 
redakcja@podkarpacie.media.pl

Sportowców, trenerów i działaczy nominowały władze samorządowe gmin.
11. Dominika Gosztyła (MTB MOSiR Dukla, kolarstwo) - czołowa zawodniczka sekcji w dukielskim klubie, w sezonie 2017 zajmowała czołowe lokaty w maratonie rowerowym Cyklokarpaty, rywalizując z zawodniczkami z całej Polski. W klasyfikacji generalnej w kategorii mega zajęła 5. miejsce, a w kategorii wiekowej - 2. miejsce. Jedna z najlepszych zawodniczek w PLR w formule XC. Główne cechy jej charakteru to wytrwałość, zaangażowanie, siła i zawsze pozytywne nastawienie. Ma 17 lat. Mieszka w Dukli.
 
 
 
19. Maciej Mierzejewski (Przełęcz Dukla, piłka nożna) - wszechstronnie uzdolniony młody zawodnik grający w drużynie juniorów dukielskiego klubu oraz w zespole seniorów w V lidze. Próbuje swoich sił także w futsalu. Ma 19 lat. Mieszka w Dukli.
 
 
 
 
 
25. Jacek Szczurek (MTB MOSiR Dukla, kolarstwo górskie) - czołowy zawodnik sekcji rowerowej dukielskiego klubu. Jeden z najlepszych zawodników Maratonu Rowerowego Cyklokarpaty w sezonie 2017. Zajął 2. miejsce w wyścigu etapowym Dukla Wolf Race oraz zwyciężył w swojej kategorii wiekowej w Dukla Wolf Race. Drugie miejsce w kategorii drużynowej międzynarodowego wyścigu etapowego Beskidy MTB Trophy oraz 3. miejsce w kategorii open w Podkarpackiej Lidze Rowerowej w sezonie 2017. Ma 43 lata. Mieszka w Cergowej.
 
 
9. Marek Sawczuk (Karate Kyokushin IKO Dukla) - instruktor karate, rekreacji ruchowej - samoobrony i nordic walking. Swoją karierę sportową w karate rozpoczął w 1987 roku i do chwili obecnej jest jej wierny. Od tego czasu swoje umiejętności dalekowschodniej sztuki walki rozwijał w Krośnieńskiem Klubie Kyokushin Karate, który w bieżącym roku obchodzi jubileusz 25-lecia. W 2015 roku podjął się i zorganizował ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Dukli. Ma 47 lat. Mieszka w Teodorówce.
 
 
 
 
Czytelnicy „Nowego Podkarpacia” wybiorą pięciu najpopularniejszych sportowców oraz trenera i działacza  roku 2017. Natomiast kapituła plebiscytu nagrodzi także trzech najlepszych sportowców oraz trzech piłkarzy i sportowca niepełnosprawnego. Głosować można za pomocą kuponów drukowanych w „Nowym Podkarpaciu” oraz sms-ów do 1 lutego 2018 r. (szczegóły poniżej).

Laureaci nagrodzeni zostaną podczas wielkiego finału 15 lutego br. w Świerzowej Polskiej. O miano najpopularniejszych ubiega się 28 sportowców, 8 trenerów i 10 działaczy, reprezentujących 13 dyscyplin sportowych oraz 30 klubów i stowarzyszeń. Sportowców, trenerów i działaczy nominowały władze samorządowe gmin. Niemal wszystkie samorządy skorzystały z regulaminowego limitu kandydatów (trzech sportowców, trener i działacz).
Barbara Pudło
2018-01-04
Barbara Pudło

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.