Przedstaw kandydaturę do wyróżnienia „Zasłużony dla Dukielszczyzny”

Wyróżnienie "Zasłużony dla Dukielszczyzny" nadawane jest za wybitne zasługi osobom, które za swoja działalność szczególnie zasłużyły się miastu i Gminie Dukla, przyczyniając się do jej rozwoju, pomnożenia dobrobytu lub popularyzowania osiągnięć.

Wyróżnienie przyznawane jest przez Kapitułę w skład, której wchodzą wszystkie osoby wyróżnione medalem "Zasłużony dla Dukielszczyzny".

Regulamin wyróżnienia "Zasłużony dla Dukielszczyzny" stanowi załącznik numer 1 do Zarządzenia Nr 43/08 Burmistrza Gminy Dukla z dnia 16 czerwca 2008r.

Kandydatów do otrzymania wyróżnienia mogą zgłaszać osoby fizyczne, prawne, organizacje pozarządowe. Wnioski należy składać wyłącznie Burmistrzowi Gminy Dukla.Wnioski proszę skaładać w Urzędzie Gminy Dukla w pokoju nr 9 do 25 czerwca 2010r.

Zarządzenia Nr 43/08 Burmistrza Gminy Dukla z dnia 16 czerwca 2008r do pobrania tutaj...

2010-06-16