Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

Siatkarze z Dukli na II miejscu

W sobotę, 29 maja 2010 r. w Brzozowie odbył się Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Turniej ten organizowany jest corocznie na zakończenie rozgrywek Krośnieńskiej i Brzozowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Do udziału w turnieju zostały zaproszone po dwie najlepsze drużyny z Ligi Krośnieńskiej i Ligi Brzozowskiej. Powiat Krośnieński reprezentowany był przez siatkarzy z Dukli i Krościenka Wyżnego. Powiat Brzozowski reprezentowały drużyny z STS Siatkarz Humniska i SM TEAM Brzozów.

Forma zawodów miała charakter towarzyski, choć wyniki meczy świadczyły o czymś wręcz przeciwnym. Mecze rozgrywane do dwóch wygranych setów kończyły się dopiero w tiebreaku. W konfrontacji powiatowej bezapelacyjnie lepszymi okazały się zespoły Powiatu Krośnieńskiego. Ostatecznie w turnieju zwyciężył zespół z Krościenka Wyżnego, nasi zawodnicy zajęli drugie miejsce. Zawodników z Dukli do turnieju przygotował i prowadził instruktor sportu i zawodnik w jednej osobie Robert Rąpała.

Turniej w obecności przedstawicieli obu starostw oraz radnych obu powiatów przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Na zakończenie turnieju wszystkim uczestnikom zostały wręczone okolicznościowe puchary.

Na zdjęciu drużyna z Dukli

Od lewej: Zenon Leńczyk - kierownik drużyny, Artur Paczkowski, Damian Leśniak, Śliwiński Artur, Rafał Sikora, Damian Wierusz, Marcin Milan,
u dołu: Krzysztof Sikora, Konrad Piróg, Maciej Chłap, Paweł KowalskiTekst i fot. /ZeL/

2010-06-15

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.