Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

Uroczyste rozdanie nagród

22 grudnia 2010 r. w Środowiskowym Domu Samopomoc w Cergowej odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom "Konkursu na najładniejszą kartkę o tematyce bożonarodzeniowej", zorganizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Cergowej i Sanatorium "Górnik" w Iwoniczu Zdroju. W spotkaniu wzięli udział burmistrz gminy Dukla - Marek Górak, ks. Dziekan Stanisław Siara, kierownik ŚDS w Izdebkach -Pani Beata Jastrzębska, kierownik ŚDS w Mielcu - Pan Krzysztof Kosiewski oraz przedstawiciele ŚDS z Bliznego, Izdebek i Mielca wraz ze swoimi opiekunami.
Kierownik ŚDS w Cergowej przywitała wszystkich zebranych, a uczestnicy ŚDS w Cergowej wykonali jasełka pt. "Jest taki dzień". Nagrody laureatom Konkursu wręczyli przedstawicielka Sanatorium "Górnik", burmistrz gminy Dukla i kierownik ŚDS w Cergowej. Nagrody otrzymali:
Tomasz Chęć z ŚDS w Bliznem, Jolanta Nycz z ŚDS w Izdebkach, Agata Wolanin z ŚDS w Bliznem oraz Anna Indyk z ŚDS w Mielcu. Nagrodą główną w Konkursie, której zdobywcą został Tomasz Chęć, jest 10- dniowy pobyt w Sanatorium "Górnik" w Iwoniczu Zdroju wraz z opiekunem.
Uczestnicy spotkania złożyli sobie świąteczne życzenia i spożyli wigilijne potrawy oraz oglądali wystawę prac nadesłanych na Konkurs.
Wspólne spotkanie w wigilijnym nastroju dostarczyło wielu wzruszeń uczestnikom oraz pozytywnie wpłynęło na wzajemną integrację i wymianę doświadczeń twórczych.

Kierownik ŚDS w Cergowej
Bogumiła Dymek - Urynowicz

2011-01-12

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.