Stary telefon na szlachetny cel

Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych w Krośnie, organizuje akcję "Stary telefon". Akcja polega na zbiórce zepsutych, starych telefonów komórkowych, które zgodnie z umową przekazujemy do firmy recyklingowej w Warszawie. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie rodzin najbardziej potrzebujących i chorych na nowotwory. Zaznaczam, iż w tej grupie są i mieszkańcy gminy Dukla. Będziemy wdzięczni za wsparcie nas za co z góry dziękuję. Chcę jeszcze dodać, iż dołączyli do nas uczniowie wielu krośnieńskich szkół(8) oraz gimnazjum w Zręcinie, Potoku, Zespół Szkół w Turaszówce i gimnazjum nr 1 w Jaśle. Po Nowym Roku zachęcimy do współpracy inne szkoły.

Zbiórka trwa do 30 marca 2013 roku. Telefony trzeba dostarczyć do świetlicy TRW - Krosno ul. Kisielewskiego 2 (Osiedlowy Dom Kultury) od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.30 do 16.30 .

TRW - nasza organizacja szkole, która zbierze najwięcej telefonów przekaże przed wakacjami dofinansowanie do wycieczki szkolnej. Obecnie nie mogę napisać ile bo jeszcze mnie otrzymaliśmy żadnych pieniędzy. Będzie to 500 lub 1000 złotych. Tak jest ustalone z Zarządem Towarzystwa.

Danuta Kowalczyk
Prezes TRW w Krośnie