Policjant, który mi pomógł

Ruszyła VI edycja ogólnopolskiego konkursu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł".
Konkurs objęty jest honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. Jego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".
Istota konkursu polega na wyróżnieniu funkcjonariuszy, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie oraz zaangażowanym w budowę lokalnego systemu pomocowego w omawianym obszarze.
Procedura zgłoszenia policjantów do konkursu "Policjant, który mi pomógł", odbywa się przez cały rok z wykorzystaniem formularzy zgłoszeniowych, które bezpośrednio wpływają do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie.
Kandydatów do obecnej edycji mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje /z wyjątkiem Policji/ do 31 maja 2013 roku. Osoby zgłoszone po tym terminie przechodzą do kolejnej edycji.
Regulamin konkursu dostępny na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl.

Z-ca Komendanta Miejskiego Policji
w Krośnie