baner-dustaw

baner-mpolski

MTB MOSiR Dukla na 4 miejscu

Finał Cyklokarpatów 2014 w Dukli

Dukla gościła w tym roku dziesiątą i ostatnią rundę serii maratonów rowerowych Cyklokarpaty 2014. Ciekawie prowadzone trasy przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli były bardzo chwalone przez startujących zawodników, posiadały bowiem różnorodność tras, prowadziły przez ciekawe widokowo tereny i były bardzo dobrze oznakowane. 423 zawodników stanęło do rywalizacji w Dukli.

Jaka była trasa? - pytam przypadkowo spotkanego rowerzystę? Błotna, bardzo ciekawa widokowa, wszystkie możliwe rodzaje nawierzchni, ale wymagająca, jestem bardzo zadowolony - powiedział Piotr Wróblewski, który wraz kolegami z Nowego Stylu w Krośnie utworzyli nieformalną grupę, która w tym roku po raz pierwszy startowała w maratonach rowerowych Cyklokarpaty. W klasyfikacji drużynowej MTB MOSiR Dukla zajęła 4 miejsce (na 78 drużyn). W poszczególnych kategoriach zawodnicy MTB MOSiR Dukla uplasowali się na następujących pozycjach: kategorii HOpen Krystian Gosztyła zajął 4 miejsce. Trasa była łatwiejsza, aniżeli w ubiegłym roku, dużo błota, ale znakomicie oznakowana, jechało się bardzo dobrze - powiedział Krystian Gosztyła, a Tomasz Gosztyła był 17. Uczeń przeszedł mistrza pytam Tomasza Gosztyłę. Tak to było zaplanowane i tak miało być, cieszę się z wyniku syna i swojego oczywiście - powiedział Tomasz Gosztyła. W kategorii MOpen Jacek Szczurek był 21, w kategorii GOpen Rafał Albrycht był 5. Szczegółowe wyniki na stronie www.system.timedo.pl . Rywalizacja była bardzo zaciekła, ale sportowa. Tak naprawdę, każdy kto ukończył trasę był zwycięzcą. Organizatorom , szczególnie Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Dukli gratulujemy.