Aktywni Razem

Podsumowanie realizowanego projektu

Stowarzyszenie Miłośników Cergowej zakończyło realizację zadania dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Podkarpackiego - Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie. Koordynatorem zadania był sołtys wsi Cergowa Adam Faustus. We wspólnej imprezie integracyjnej, która odbyła się w dniach 7-8 listopada wzięło udział 120 osób niepełnosprawnych z terenu gminy Dukla, Środowiskowego Domu Samopomocy w Cergowej, ŚDS w Nowym Żmigrodzie, a także miejscowości Sulistrowa. Uczestnicy spotkania wzięli udział w trzech konkursach: plastycznym pn. "Mój świat", konkursie rzutek i konkursie gry w bilard. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali dyplomy oraz koszulki z okolicznościowym nadrukiem. 36 osób, które wzięły udział w konkursach otrzymało nagrody indywidualne. Nagrody wręczał burmistrz Dukli Marek Górak.

Adam Faustus

Więcej zdjęć w galerii...
2014-11-28