SKS MOSiR Dukla zwycięzcą

Międzynarodowego Turnieju Rodzinnego w Piłce Siatkowej

Po raz XV Towarzystwo Sportowe PRO FAMILIA Wojaszówka była organizatorem Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju w Piłce Siatkowej PRO-FAMILIA CUP 2014.

Warunkiem uczestniczenia w turnieju, który odbył się w niedzielę 23 listopada w halach sportowych w Ustrobnej i Niepli było zachowanie formy rodzinnej mając w składzie co najmniej dwóch członków rodziny. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn w tym po jednej z Ukrainy i Słowacji podzielonych na dwie kategorie (kategoria zawodowa i amatorska). Drużyna SKS MOSiR "DUKLA" trafiła do grupy zawodowej " B" wraz z: REST Rzeszów, Kozie Różko Zaborów, Auto-Mot Tuchów Otwarcia Turnieju dokonał Wójt Gminy Wojaszówka- Sławomir Stefański przy udziale Prezesa PWZPS Wiesława Radomskiego.

Siatkarze SKS MOSiR Dukla po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej spotkali się w półfinale z drużyną Krościenka Wyżnego pokonując ich w stosunku 2:1 (15/11, 12/15, 15/11).W finale nasz zespół spotkał się z ekipą Użgorodu (Ukraina). Po emocjonującym pojedynku drużyna SKS MOSiR "DUKLA" pokonała drużynę z Ukrainy w stosunku 2:1 (11/15, 15/10, 15/11). Wygrywając w finale z zespołem z Użgorodu nasi zawodnicy zostali zwycięzcą: XV Międzynarodowego Rodzinnego Turnieju w Piłce Siatkowej PRO-FAMILIA CUP 2014.

Dla wszystkich drużyn organizatorzy przygotowali grawerowane puchary szklane, piłki siatkarskie oraz dyplomy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik SKS MOSiR "DUKLA" - Maciej Chłap, który odebrał puchar ufundowany przez Eurodeputowaną Elżbietę Łukaciejewską.

Drużyna SKS MOSiR "DUKLA" wystąpiła w składzie: Szczepan Jakieła, Konrad Piróg, Maciej Chłap, Wiernusz Damian, Wiernusz Kamil, Maciej Barszczewski, Bartłomiej Jerzyk, Krzysztof Barut, Konrad Tabisz, Zbigniew Mosoń.

Gratulujemy!

Zel