Mecz weteranów z okazji 70 rocznicy

Wynikiem 14:8 dla Polski zakończył się spotkanie towarzyskie weteranów piłki nożnej pomiędzy Polską reprezentowaną przez Duklę, a Czechami reprezentowanymi przez zawodników z miasta Jablonec nad Nysą Łużycką w Czechach w sobotę 4 października br. . Nie istotny był tu wynik, ale cel spotkania. Było nim uczczenie 70. Rocznicy Operacji Karpacko-Dukielskiej. W skład dukielskiej drużyny weszli: Jan Dembiczak, Krzysztof Jakieła, Marek Kluk (na bramce), Dariusz Fornal, Wojciech Gac, Tomasz Wegrzyn, Andrzej Bytnar, Andrzej Serdeda, Jan Farbaniec i ks. Stanisław Siuzdak.

Piłkarze z Czech zostali uhonorowani pucharem przez wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dariusza Sobieraja. Mecz odbywał się na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli.

Więcej zdjęć w galerii...

2014-10-06