Zakup przyczepki strażakom

Pagumet, Lostarg i Gmina Dukla

zakupili przyczepę strażakom

Ochotnicza Straż Pożarna w Równem wzbogaciła się o przyczepę samochodową do przewozu sprzętu strażackiego. Przyczepa wykonana została przez firmę BIMOT, a współfinansowana przez Firmę Handlowo-Usługową PAGUMET Renata Górak, Firmę Handlowo-Usługowa LOSTARG Stanisław Lorenc i Gminę Dukla.

Oficjalne przekazanie odbyło się 19 grudnia 2014 roku. W spotkaniu uczestniczyli sponsorzy: Renata Górak, Stanisław Lorenc, były burmistrz Dukli Marek Górak, Skarbnik Gminy Dukla Elżbieta Wróbel, sekretarz Zarządu Miejsko-Gminnego OSP Gminy Dukla Witold Puz, radni Rady Miejskiej w Dukli: Jan Marszał i Mariusz Folcik. Ze strony obdarowanych w spotkaniu uczestniczyli: komendant gminny Wiktor Madej, prezes Zarządu Oddziału Gminnego Andrzej Ukleja, a także Zarząd OSP Dukla.

Przyczepa będzie służyć z pewnością strażakom do realizacji ich zadań, ale nie tylko. W tym roku wzięła już udział w akcji "Szlachetna paczka".

kbr

2014-12-31