Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015

Oj się działo.. ;)

11 stycznia 2015 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy "grała" w Polsce po raz dwudziesty trzeci .... a w ZSP w Równem po raz szesnasty. W tym roku w zbiórce pieniędzy wzięło udział 20 wolontariuszy, uczniów klas drugiej i trzeciej - naszego gimnazjum, którzy kwestowali w całej miejscowości. Byli to: Maciej Bek, Kacper Bogaczyk, Weronika Dudzik, Dominika Welcer, Aleksandra Bogaczyk, Karolina Kopcza, Karolina Borek, Daria Ulijaszyk, Kamil Kolanko, Dominik Bałon, Krzysztof Wojtowicz, Alan Dudziński, Sebastian Braja, Kamil Nykiel, Hubert Turek, Paulina Niwińska, Magdalena Kłap, Szymon Ulijaszyk, Gracjan Podlaszczak. Opiekunami byli p. Marzena Rygiel - szkolny koordynator akcji oraz Aneta Cyran, Anna Słyś, Agnieszka Szyndak i Grzegorz Lijana.

Zebraliśmy łącznie 2007,36 zł !!!!!! Mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej!!!

Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom, ofiarodawcom oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację WOŚP w naszej szkole!

Aneta Cyran

2015-01-19