Mecz na szczycie

W najbliższą sobotę 28 stycznia 2012r. siatkarze SKS "Dukla" podejmować będą lidera IV ligi grupa II zespół SST "Lubcza" Racławówka.

Zespół Lubczy mimo, że udział w rundzie finałowej ma już zapewniony to jednak taryfy ulgowej nie zastosuje (tak jak to miało miejsce z zespołem z Białobrzeg). Punkty ugrane w Dukli w przypadku awansu również SKS-u z drugiej pozycji przeszły by do następnej fazy rozgrywek. Jest zatem o co grać.

Natomiast SKS Dukla ma wielką historyczną szansę jako beniaminek IV ligi awansować do rundy finałowej z drugiego miejsca i zagrać o awans do III Ligi. Aby tego dokonać nasz zespół musi w spotkaniu z Racławówką zdobyć co najmniej 1 pkt.

Każda wygrana, a nawet porażka w stosunku 2:3 daje nam awans.

W przypadku przegranej za trzy punkty z niecierpliwością będziemy oczekiwać wyniku spotkania UKS Tęcza Sędziszów Młp. - MKPS Stal Mielec.

Zapowiada się więc w Dukli bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie siatkarskie na które bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków i miłośników siatkówki.

Do zobaczenia w sobotę 28.01.2012 na hali MOSiR w Dukli o godz. 18.00

2012-01-24