Wystąpiło 50 tancerzy

24 lutego br. na "deskach dukielskiej sceny" Ośrodek Kultury gościł 50 tancerzy z naszej gminy, którzy wzięli udział w XIV Gminnym Konkursie Tańca. Wystąpiły zespoły z Łęk Dukielskich, Zawadki Rymanowskiej i Mszany. Mogliśmy obejrzeć kilka technik tanecznych, począwszy od tańca współczesnego, poprzez disco dance do technik beak dance. Komisja konkursowa w składzie Alicja Jakieła, Anna Stępień i przewodniczący Norbert Uliasz miała nie lada problem z wyborem najlepszej choreografii. Po burzliwych naradach jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w każdym stylu tanecznym:

1.miejsce - "Baletki " gr. młodsza - Łęki Dukielskie, "Zawadka Crew" - Zawadka Rymanowska, "Break Boys" - Mszana, para taneczna - Mszana.

2. miejsce - para taneczna - Mszana, "Baletki" gr. starsza - Łęki Dukielskie, Wiktoria Krzepkowska - Łęki Dukielskie.

Wyróżnienia: duet - Łęki Dukielskie, duet - Zawadka Rymanowska.

Norbert Uliasz

2012-03-01