Siatkarze z Dukli w III lidze

Po dwukrotnym zwycięstwie Błękitnych Ropczyc nad LKS Caro Rzeczyca siatkarze z Ropczyc pozostają w II lidze. Dzięki temu zwycięstwu siatkarze SKS DUKLA awansowali do III ligi Gratulujemy zawodnikom, trenerowi oraz działaczom za wywalczony awans. Szczególne słowa uznania należą się zawodnikom i trenerowi Robertowi Rąpale. Ich ciężka i mozolna praca na treningach przyniosła nadspodziewany efekt. Mało kto bowiem wierzył, iż beniaminek IV ligi - zawodnicy SKS Dukla, już w pierwszym sezonie bardzo skutecznie powalczą o awans do III ligi. Awans do III ligi to ukoronowanie bardzo udanego debiutanckiego sezonu w IV lidze, w którym siatkarze wraz z trenerem stworzyli emocjonujące widowiska kibicom i sympatykom siatkówki. Drużynę przygotował i prowadził we wszystkich spotkaniach - Robert Rąpała. Miejmy nadzieję, że również w trzecioligowych występach naszych siatkarzy nie zabraknie wspaniałych i emocjonujących spotkań.

Awans do III ligi wywalczyli:
Maciej Chłap, Szczepan Jakieła, Konrad Piróg, Dominik Piróg, Marcin Milan, Damian Wiernusz, Michał Okarma, Bartek Jerzyk, Zbigniew Mosoń, Rafał Sikora.

/ZeL/

2012-05-21