Na półmetku rozgrywek

Dobiegła końca I runda rozgrywek IV ligi siatkówki męskiej. Siatkarze SKS Dukla rozgrywki te zakończyli meczem wyjazdowym z wiceliderem grupy II - zespołem SST ITS Lubcza Racławówka.

Choć na parkiecie przez większą część trwała wyrównana walka, to jednak gospodarze kontrolowali przebieg zdarzeń i wygrali 3 do 0. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Racławówki został liderem a SKS Dukla - wiceliderem grupy II. W ciągu całej I rundy rozgrywek siatkarze SKS "DUKLA" na siedem rozegranych spotkań wygrali 5, a w dwóch spotkaniach lepsi okazali się przeciwnicy.

Wyniki spotkań I rundy:

Siatkarze SKS Dukla występowali w składzie: Maciej Chłap, Damian Wiernusz, Dominik Piróg, Konrad Piróg, Szczepan Jakieła, Marcin Milan, Rafał Sikora, Michał Okarma, Zbigniew Mosoń, Piotr Such, Bartłomiej Jerzyk i Wojciech Nowak.

Trenerem zespołu jest Robert Rąpała.

Tekst i foto /ZeL/

2011-11-25