Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

baner-dustaw

baner-mpolski

Dominik, Damian i Grzegorz wezmą udział w eliminacjach powiatowych

Zwycięzcy eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Dominik Bałon z Zespołu Szkół Publicznych w Równem, Damian Madej z Zespołu Szkół nr 2 w Dukli i Grzegorz Walaszczyk z Liceum Ogólnokształcącego w Dukli będą reprezentować gminę Dukla w eliminacjach na poziomie powiatowym.

23 lutego br. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Odbywały się one w trzech grupach: I - szkoły podstawowe, II - gimnazja i III - szkoły ponadgimnazjalne. Nad przebiegiem eliminacji czuwało jury w składzie: mł. Brygadier Marek Fejkiel - przewodniczący, mł. Brygadier Ireneusz Długosz - sekretarz, obaj z Wydziału Operacyjnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Andrzej Ukleja, Wiktor Madej, Wacław Sporniak - członkowie. Organizatorem konkursu był Ośrodek Kultury w Dukli wraz z Miejsko-Gminnym zarządem OSP RP w Dukli. Zwycięzcami eliminacji pisemnej i ustnej zostali:

Grupa I (szkoła podstawowa):
Dominik Bałon- 1. miejsce (9 pkt), Karol Patla z ZSP w Równem - 2. (7 pkt), Arkadiusz Chowaniec - 3. (6 pkt) wszyscy z ZSP w Równem

Grupa II (gimnazja):
Damian Madej z ZS nr 2 w Dukli - 1. miejsce (9 pkt ), Dawid Orlof z ZSP w Głojscach - 2. (7 pkt. , Mateusz Mrówka z ZSP w Tylawie - 3. (5 pk .)

Grupa III (szkoły ponadgimnazjalne):
Grzegorz Walaszczyk - 1. miejsce (10 pkt), Marek Bykowski - 2. (7 pkt), Patryk Szajna - 3. (5 pkt.) - wszyscy z LO w Dukli.

Laureaci pierwszych miejsc w każdej grupie reprezentować będą gminę Dukla na eliminacjach powiatowych turnieju. Laureatom i uczestnikom gratulujemy.

Więcej zdjęć w galerii Ośrodka Kultury...

Krystyna Boczar-Różewicz

2012-02-27

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.