Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

baner-dustaw

baner-mpolski

SKS "Dukla" zdobywcą Pucharu

X Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Krośnieńskiego

W sobotę 2 października 2010r. w halach sportowych Gimnazjum w Zręcinie oraz Szkoły Podstawowej w Szczepańcowej odbył się jubileuszowy X Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Krośnieńskiego - Kazimierza Krężałka.

W turnieju uczestniczyły drużyny reprezentujące miejscowości: Dukla, Chorkówka, Iwonicz, Krościenko Wyżne, Świerzowa oraz Łężany. Zespoły uczestniczące w turnieju zostały podzielone na dwie grupy. W drugiej fazie rozgrywek drużyny z pierwszych miejsc zagrały mecz o pierwsze i drugie miejsce a drużyny z drugich miejsc półfinałów o trzecie i czwarte miejsce.

Zespół z Dukli reprezentowany przez Siatkarski Klub Sportowy "DUKLA" w pierwszej fazie turnieju pokonał zespoły ze Świerzowej i Chorkówki po 2:0. W pojedynku finałowym o pierwsze miejsce siatkarze SKS Dukla spotkali się z drużyną z Krościenka Wyżnego, pokonując ich również w stosunku 2:0.

Ostatecznie zdobywcami Pucharu Przewodniczącego Rady Powiatu Krośnieńskiego okazali się siatkarze ze Sportowego Klubu Siatkarskiego "DUKLA". Drugie miejsce zajęła drużyna LZS "Wisłok" Krościenko Wyżne. Na trzecim miejscu uplasował się "Beskid GOSiR" Iwonicz - Zdrój.

Dobra postawa dukielskich siatkarzy cieszy samych zawodników jak i działaczy Siatkarskiego Klubu Sportowego "DUKLA". Jest to dobry prognostyk przed zaczynającymi się rozgrywkami Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki Zrzeszenia LZS. Siatkarski team z Dukli wystąpił w składzie; Jerzy Górka, Rafał Sikora, Robert Rąpała, Tomasz Kowalski, Kamil Wiernusz, Konrad Piróg, Dominik Piróg i Maciej Chłap.

Swój pierwszy w tym sezonie ligowy mecz siatkarze SKS "DUKLA" rozegrają 22 października o godzinie 18.00. na wyjeździe z mistrzem ALS poprzedniego sezonu LZS Przybówką. Natomiast przed własną publicznością na sali sportowej Gimnazjum w Iwli naszych siatkarzy można będzie oglądać 29 października (piątek) o godz.18.00 podczas spotkania z "Beskidem GOSiR" Iwonicz - Zdrój.

Wszystkich sympatyków siatkówki już dziś zapraszamy na to wydarzenie. Zachęcamy również do odwiedzin na stronie internetowej www.sksdukla.fora.pl

/Foto i tekst ZeL/

Na zdjęciu: Zwycięzcy X Turnieju Piłki Siatkowej
Rafał Sikora, Robert Rąpała, Tomasz Krowicki, Kamil i Damian Wiernusz, Konrad Piróg, Dominik Piróg, Maciej Chłap, wraz z Kazimierzem Krężałkiem- Przewodniczącym Rady Powiatu Krośnieńskiego (u góry po prawej) oraz Zenonem Lenczykiem - Prezesem SKS "DUKLA"

2010-10-18

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.