70 prac wpłynęło na konkurs

14 grudnia br. komisja konkursowa oceniła prace złożone na IV Gminny Konkurs "Najpiękniejszy Stroik Świąteczny". Organizatorem konkursu jest Ośrodek Kultury w Dukli. W tym roku do konkursu zgłoszono 70 prac, z czego 30 to szopki bożonarodzeniowe. Wszystkie prace wykonane były misternie, powstały bardzo piękne rękodzieła.

Prace będzie można podziwiać w budynku kina do 21 grudnia 2010 r. Kilka prac zostało nominowanych do IX MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH, organizowanego pod patronatem Starostwa Powiatowego w Krośnie i Muzeum Historyczne-Pałac w Dukli. Dziękujemy wszystkim "twórcom", opiekunom i nauczycielom za włożoną pracę i trud. A oto wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach.

Kat. Szkoła Podstawowa - stroik

Aneta Faber - Jasionka i Julia Solińska - Dukla - 1. miejsce, Milena Bień - Jasionka - 2., Maciej Buczyński - Łęki Dukielskie - 3. , Kinga Wierdak - Łęki Dukielske - wyróznienie

Kat. Szkoła Podstawowa - szopka

Patrycja Marszał - Głojsce i Dominika Welcer - Równe - 1. miejsce, Adrian Gruszka - Głojsce - 2., Wiktoria Chajec - Dukla i Mateusz Budzisz - Dukla - 3., wyróżnienia otrzymali: Dominik Zawada - Dukla, Martyna Twardzik - Dukla, Martyna Misiołek - Dukla, Michał Marszał - Wietrzno

Kat. Gimnazjum - szopka

Sylwia Klimkiewicz - Dukla i Anna Jakimczuk - Dukla - 1. miejsce

Kat. Gimnazjum - stroik

Michał Uliaszyk - Równe - 1. miejsce, Justyna Bek - Równe ? 2., Magdalena Węgrzyn - Łęki Dukielskie i Dorota Penar - Równe - 3., wyróżnienia otrzymali: Patrycja Buczek - Dukla, Izabela Patla - Dukla, Magdalena Sikora - Jasionka

Kat. Dorośli - stroik

Zenon Zając - ŚDS Cergowa - 1. miejsce, Roman Krok - ŚDS Cergowa i Praca zbiorowa - ŚDS Cergowa - 2.

Kat. Dorośli - szopka

Tadeusz Zając - ŚDS - 1. miejsce