Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje

baner-dustaw

baner-mpolski

Kopczyk i Gołąbski w Półfinałach Mistrzostw Polski

W marcu i kwietniu br. odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego tenisa stołowego we wszystkich kategoriach wiekowych. Prawo startu miało 32 najlepszych zawodników i zawodniczek, natomiast dwa pierwsze miejsca dawały przepustkę do Półfinałów Mistrzostw Polski. Największy sukces osiągnęli młodzicy w składzie Hubert Kopczyk i Maciej Gołąbski. W grach pojedynczych Maciek zdobył srebrny medal natomiast Hubert zajął 5. miejsce. Drużynowo natomiast chłopcy zdobyli złoty medal wygrywając w finale 3:1 z murowanym faworytem turnieju UKS GIM-TIM Stalowa Wola, w składzie Kamil Nalepa i Kacper Kozimala. Warto zaznaczyć, że pierwszy z rywali jest czołowym i utytułowanym zawodnikiem w Polsce, a pomimo to musiał uznać wyższość naszych zawodników. Dzięki tym osiągnięciom nasi chłopcy będą reprezentować nasz klub w Półfinałach Mistrzostw Polski.

Oprócz młodzików nasz klub reprezentowali również kadeci i juniorzy, którym Mistrzostwa nie wyszły tak udanie jak młodszym kolegom. Aby zdobyć wyższe lokaty i przybliżyć się do strefy medalowej zawsze zabrakło trochę szczęścia lub umiejętności.

Końcowe wyniki:

Młodzicy :

Maciej Gołąbski - indywidualnie - 2. miejsce, Hubert Kopczyk - indywidualnie - 5., Szczurek Patryk - indywidualnie - 26.,
5. miejsce w grze podwójnej
1. miejsce w drużynie

Kadeci:

Mateusz Włoch - indywidualnie - 12. miejsce, Kamil Karnasiewicz - indywidualnie - 14.,
5. miejsce w drużynie

Juniorzy/juniorki:

Magdalena Jurczyk - indywidualnie - 7. miejsce,
5. miejsce w grze mieszanej

Krystian Frączek - indywidualnie - 13. miejsce, Piotr Krowicki - indywidualnie - 17..