Na półmetku rozgrywek

Dobiegła końca I runda rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki Zrzeszenia LZS. Duklę reprezentują w nich zawodnicy Siatkarskiego Klubu Sportowego "DUKLA". W swoim ostatnim spotkaniu I rundy rozgrywek siatkarze SKS Dukla ulegli drużynie "Mechanik" Krosno 3-0, która to zajęła I miejsce na półmetku rozgrywek. O klasie rywala niech świadczy fakt, iż zawodnicy "Mechanika" w ciągu pierwszej rundy rozgrywek wygrali wszystkie spotkania, tracąc tylko jednego seta. Zawodnicy SKS DUKLA w ciągu całej I rundy odnieśli sześć zwycięstw i doznali dwóch porażek, zdobyli 18 punktów. Osiągnięte wyniki pozwoliły im na półmetku rozgrywek uplasować się na II miejscu w tabeli.

Wyniki spotkań I rundy:

Przybówka - SKS Dukla 3-2
SKS Dukla - Iwonicz-Zdrój 3?1
SKS Dukla - Chorkówka 3-0
Targowiska - SKS Dukla 2-3
SKS Dukla - Wrocanka 3-0
Świerzowa - SKS Dukla 0-3
SKS Dukla - Krościenko 3-0
Krosno - SKS Dukla 3-0

Tabela Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki po I rundzie rozgrywek

Na zdjęciu:
U góry od lewej: Robert Rąpała , Konrad Piróg , Szczepan Jakieła, Rafał Sikora, Maciej Chłap, Jerzy Górka, Zenon Leńczyk ? prezes klubu.

U dołu od lewej: Krzysztof Sikora, Paweł Michalak, Rafał Sikora, Dominik Piróg, Marcin Milan.

Tekst i foto /ZeL/

2011-01-25