Zranili mamuta

17 grudnia 2009 uczniowie ZSP w Równem pod opieką nauczycielek Beaty Bek i Anety Cyran wystawili w przedszkolu w Dukli inscenizację słowno - muzyczną pt. "Życie w gromadzie." Przebrani za jaskiniowców, uzbrojeni w dzidy i maczugi uczniowie, wywarli ogromne wrażenie na dukielskich przedszkolakach. Największą furorę zrobił jednak mamut, w rolę którego wcielił się uczeń klasy III gimnazjum Dawid Zając. Co prawda postać ta została "ranna" po ataku maluchów, ale mamy nadzieję, że do następnego występu rany się zagoją. Po przedstawieniu odbył się mini konkurs - w trakcie, którego przedszkolaki odpowiadały na pytania związane z życiem ludzi pierwotnych. Wszystkie dzieci otrzymały słodycze i malowanki, a na koniec wszyscy pozowali do wspólnego zdjęcia. Atmosfera była świetna!!!

Aneta Cyran i Beata Bek
Nauczycielki ZSP w Równem