Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

2 gole Szymona Niziołka w Barcelonie


Swoją przygodę z piłką nożną Szymon Niziołek rozpoczął w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dukli pod okiem trenerów Kamila Pęcaka i Daniela Ożgi. Szymon pochodzi z Lipowicy i ma  11 lat. We wrześniu 2021 rozpoczął treningi w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno, gdzie trenuje do dnia dzisiejszego pod opieką trenerów Łukasza Aszklara i Emiliana Zygmunta.

Krośnieńska drużyna Szymona Beniaminek U-11 w dniach 27.04-01.05.2023 miała okazję przeżyć niezwykłą przygodę w Hiszpanii. Pod opieką trenerów Łukasza Aszklara i Emiliana Zygmunta uczestniczyli w międzynarodowym turnieju TAR U11 Promises, podczas którego rywalizowali z najlepszymi drużynami z całego świata oraz hiszpańskiej LaLiga. W 1/8 finału Beniaminek U-11 zagrał z FC Barceloną. W całym turnieju zagrali 7 meczów. Drużyna Szymona wygrała trzy spotkania z C.F. Igualada, Fundacio UE Vic, YMCA Thessaloniki. Mecz z Cerdanyola FC zakończył się remisem, natomiast przegrali tylko z Atletico Madryt. Zwycięzcą całego turnieju została Barcelona, która w wielkim finale pokonała Atletico Madryt.

Chłopaki podczas wyjazdu zwiedzili całą Barcelonę, stadion Camp Nou oraz Katedrę Sagrada Familia. Szymon Niziołek bardzo dobrze zaprezentował się podczas turnieju, strzelając 2 bramki dla drużyny. ~

Gratulujemy Szymon i trzymamy kciuki!!!!

Milena Nowak

2023-05-22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.