Głosuj na Gminę Dukla - Dukla Gmina Karpacka

Gmina Dukla wzięła udział w konkursie pn. "Gmina Karpacka", organizowanym przez Stowarzyszenie Ekopsychologia w ramach projektu: "Karpaty łączą - mechanizm konsultacji i współpracy dla wdrażania Konwencji Karpackiej" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Uczestnictwo w konkursie polegało na przygotowaniu prezentacji zgodnie z załączonym regulaminem. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 10 gmin ( Gmina Dukla uzyskała 164/200 pkt. zajmując 4 miejsce na liście zakwalifikowanych). O dalszym naszym losie zadecyduje głosowanie internetowe. Prosimy o obejrzenie prezentacji i oddanie głosu na Gminę Dukla. W formularzu na stronie głosowania, po obejrzeniu prezentacji, przyznajecie od 1 do 5 punktów najlepszym 5 gminom poprzez kliknięcie na klawisz po prawej stronie.

Prosimy o kliknięcie w link i oddanie głosu...

2015-08-14