Nagrody Burmistrza Dukli dla najlepszych studentek PWSZ w Krośnie z gminy Dukla

5 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie odbyła się inauguracja roku akademickiego 2015/2016. W auli przy ul. Dmochowskiego, tradycyjnie rozpoczęło ją odśpiewanie XIII wiecznego hymnu "Gaude Mater Polonia". Wcześniej odbyła się Msza Święta w Bazylice Kolegiackiej "Fara" w Krośnie.

Były wystąpienia rektora prof. dr hab. Grzegorza Przebindy, Przewodniczącego Konwentu Piotra Przytockiego, zaproszonych gości oraz uroczysta immatrykulacja studentów I roku. Wręczono odznaczenia państwowe i nagrody pracownikom krośnieńskiej PWSZ. Nagrodzono także najlepszych studentów, nagrody były także od burmistrzów i wójtów gmin, w których mieszkają najlepsi studenci. Elżbieta Wróbel wiceburmistrz Dukli w imieniu burmistrza Dukli Andrzeja Bytnara wręczyła podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego dyplomy i nagrody dla dwóch najlepszych studentek z gminy Dukla:
Urszuli Marchewce absolwentki kierunku pedagogika i Urszuli Ożóg absolwentce kierunku filologia rosyjska.

Studentkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i pracy.

2015-10-08