Srebro i brąz dla Browaru Dukla

Srebro i brąz dla browar dukla

W dniach 20-22.11.2015 Browar Dukla brał udział w Poznańskich Targach Piwnych. W Konkursie Piw Rzemieślniczych 2015, który odbył się podczas Targów Browar Dukla przywiózł dwa medale: srebro - dla piwa Szalony Alchemik i brąz dla piwa Mała Czarna.

Jest to największy festiwal i zarazem najbardziej ceniony spośród tego typu konkursów organizowanych w Polsce. Bardzo cieszymy się ze zdobycia tych medali, jest to dla nas nagroda za ciężką pracę wykonaną przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Zaskoczenie nagrodami było tym większe, że jesteśmy młodym Browarem, który funkcjonuje na rynku dopiero od kilku miesięcy, a w pokonanym polu zostawiliśmy browary bardziej znane i utytułowane. Za rok postaramy się także powalczyć o miejsca medalowe - powiedział Marek Zajdel , właściciel Browaru Dukla.

Były to bardzo intensywne trzy dni. Wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy za miłe słowa i ciekawe dyskusje. W sobotę oblężenie naszego stoiska trwało dobre kilka godzin, mam nadzieję że poświęcony czas na stanie w kolejce nie był czasem straconym. Już dzisiaj zapraszamy na nasze stoisko za rok” - dodał Marek Zajdel.

Gratulujemy sukcesów Browarowi Dukla.

red

Srebro i brąz dla browar dukla