Po raz drugi najlepsi w Polsce

28-29 listopada 2015 w Krakowie odbył się Finał Ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych żaków i młodzików w tenisie stołowym.
W zawodach wystartowały dwie drużyny UKS TKKF MOSiR Dukla zdobywając dwa złote medale . Drużyna żaków wystąpiła w składzie : Miłosz Sawczak, Szymon Maciejewski, Oskar Maciejewski oraz drużyna młodzików w składzie : Michał Olbrycht , Szymon Sporek , Gracjan Wszołek i Piotr Krukar. W pierwszym dniu zawodów rozgrywane były mecze grupowe, gdzie pierwsze miejsce dawało awans do półfinału, który był rozgrywany następnego dnia.

Naszym młodszym zawodnikom ( żakom ) przyszło w grupie rywalizować z drużynami UKS Rokicie Szczytniki oraz UKS Chrobry Międzyzdroje. Wszystkie mecze zostały pewnie wygrane po 3:0 co dało pierwsze miejsce oraz awans do półfinału, który był rozgrywany następnego dnia z drużyną KS Sokół Serock. Po wygraniu półfinału 3:1 zawodnicy byli przeszczęśliwi docierając do finału w którym mieli się zmierzyć o złote medale ponownie z drużyną UKS Rokicie Szczytniki, która zanim dotarła do finału doznała jedynej porażki z naszymi zawodnikami w fazie eliminacyjnej. W meczu o złoty medal nasza drużyna zagrała bardzo dobry mecz nie dając przeciwnikowi ze Szczytnik żadnych szans pokonując ich 3:0.

Starsza grupa chłopców ( młodziki ) w grupie rywalizowała z drużynami MUKS Jedynka Pszów oraz UKS KONTRA Rączna pokonując je pewnie 3:0 i tym samym uzyskała awans do półfinału w którym przyszło się zmierzyć z drużyną KS SYGNAŁ Lublin pokonując ją po zaciętym i emocjonującym pojedynku 3:1. O złoty medal zawodnicy UKS zagrali z drużyną UKS Rokicie Szczytniki, z którą ostatecznie wygrali 3:0. W najważniejszym i otwierającym mecz pojedynku, Michał Olbrycht pokonał 3:1 w setach lidera przeciwnej drużyny co dało psychologiczną przewagę naszej drużynie. W drugim pojedynku Szymon Sporek pokonał przeciwnika 3:0, a para deblowa Gracjan Wszołek i Piotr Krukar wygrywając pojedynek 3:2 przypieczętowali zwycięstwo naszej drużyny 3:0.

Do sukcesu drużyny poprowadzili trenerzy Bogdan Maciejewski i Jacek Gałuszka

Puchary, medale i dyplomy zostały wręczone przez Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego Pana Wojciecha Waldowskiego.

Końcowa kolejność najlepsza czwórka żaków :
I m UKS TKKF MOSiR Dukla
II m UKS Rokicie Szczytniki
III m KS Sokół Serock
IV m UKS Niedźwiada Dolna

Końcowa kolejność najlepsza czwórka młodzików :
I m UKS TKKF MOSiR Dukla
II m UKS Rokicie Szczytniki