Mistrzowie u burmistrza

15 grudnia br. burmistrz Dukli Andrzej Bytnar gościł w Urzędzie Miejskim w Dukli podwójnych mistrzów tenisa stołowego trenujących w UKS TKKF MOSiR Dukla, drużyny żaków i młodzików, którzy przybyli na spotkanie wraz z prezesem klubu Stanisławem Paszkiem i trenerami: Bogdanem Maciejewskim i Jackiem Gałuszką.

Przypomnę sukcesy mistrzów. W dniach 12-14 czerwca 2015 roku w indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków w Międzyzdrojach zawodnicy UKS TKKF MOSiR Dukla: Michał Olbrycht, Szymon Sporek i Szymon Maciejewski zdobyli dwa medale Mistrzostw Polski: indywidualnie brązowy medal zdobył Michał Olbrycht, natomiast w grze podwójnej Michał Olbrycht w parze z Szymonem Sporkiem wywalczyli srebro. Natomiast w dniach 28-29 listopada 2015 w Krakowie odbył się Finał Ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych żaków i młodzików w tenisie stołowym. W zawodach wzięły udział dwie drużyny UKS TKKF MOSiR Dukla zdobywając dwa złote medale . Drużyna żaków wystąpiła w składzie : Miłosz Sawczak, Szymon Maciejewski, Oskar Maciejewski oraz drużyna młodzików w składzie : Michał Olbrycht , Szymon Sporek , Gracjan Wszołek i Piotr Krukar.

Burmistrz gratulował młodym mistrzom, którzy dzięki swoim sukcesom rozsławiają nasze miasto i gminę. Jako wyraz uznania podarował zawodnikom okładziny do paletek tenisa stołowego. Z pewnością taki prezent się przyda, bo zawodnicy trenują 4 razy w tygodniu i takich kompletów okładzin zużywają w ciągu sezonu przynajmniej dwa. Podziękowania i taki sam prezent od burmistrza otrzymali trenerzy główni autorzy sukcesów młodych zawodników.

Gratuluję zawodnikom, trenerom i prezesowi klubu znakomitych osiągnięć, oby tak dalej.

Więcej zdjęć w galerii...
2015-12-17