Beskid Niski i Bieszczady 4-you

W dniach od 11 do 14 kwietnia br. gmina Dukla uczestniczyła w promocji marki Beskid Niski i Bieszczady w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Organizatorem Jarmarku "Bieszczady 4 You było Centrum Promocji Bieszczad z Sanoka. W jarmarku uczestniczyły gminy, przedsiębiorcy, a także Lokalna Organizacja Turystyczna "Beskid Niski". Prezentowane były materiały promujące atrakcje turystyczne, bazę noclegową, a także produkty z gmin: Dukla, Rymanów, Iwonicz-Zdrój, Cisną, Zagórz, Sanok, Bukowsko, Komańczę, Lesko, Baligród, Lutowiska, Solinę, Czarną, Ustrzyki Górne i Olszanicę. Gmina Dukla prezentowana była przez: Urząd Miejski w Dukli, Zakład Mięsny "Jasiołka" Browar Dukla. Podczas jarmarku była promowana Bieszczadzka Karta Turysty, którą wspierają m. in. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, LOT Beskid Niski, Biuro Podróży Bieszczader, Port Solina, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe, Centrum Handlowe Blue City współorganizator Jarmarku Bieszczady 4 You. Patronat medialny imprezy objęło Polskie Radio Rzeszów. Stoiska odwiedziło setki Warszawiaków i mieszkańców podwarszawskich miejscowości.

Więcej zdjęć w galerii...
2016-04-19