25 lat z Czytelnikami

Jubileusz 25 lecia Dukli

Srebrny Jubileusz dukielskiego miesięcznika

22 kwietnia br. w Transgranicznym Centrum wymiany Kulturalnej w Dukli odbyła się uroczystość Jubileuszu 25 lecia dukielskiego miesięcznika. W programie uroczystości były: wspomnienia pierwszego redaktora naczelnego Zenona Dudzika o początkach gazety, prezentacja multimedialna 25 lat miesięcznika Dukla.pl/DPS, którą przedstawiła obecna redaktor naczelna Krystyna Boczar-Różewicz, okolicznościowy koncert : duet gitarowy Maciej Cetnarski i Kacper Czopowik i duet klarnetowy: Jakub Ladziński i Rafał Gomółka, uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej w Krośnie. Wszyscy współpracujący z gazetą uhonorowani zostali pamiątkami, a najdłużej pracujący na rzecz gazety otrzymali honorowe medale jubileuszowe. W programie uroczystości było również otwarcie wystawy fotograficznej autorstwa Wojciecha Różewicza i Wojciecha Szymańskiego pt. Kapliczki, krzyże, figury., na którą serdecznie zapraszam. Wystawa czynna do 15 maja w godzinach od 8.00-19.00 .

Więcej informacji na temat uroczystości jubileuszowych w nr majowym Dukli.pl/DPS.

Więcej zdjęć w galerii...
2016-04-29